Inwestycja Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki
od 10 800 do 11 200 zł/m2 od 711 720 do 885 472 zł

Inwestycja Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki

Cena od 711 720 zł
do 885 472 zł
cena za m2 od 10 800 zł
do 11 200 zł
powierzchnia od 65 m2
do 79 m2

Szczegóły oferty

Lokalizacja małopolskie,Kraków,Grzegórzki
Piętro od 0 do 4
Cena od 711720 zł do 885472 zł
Pokoje od 3 do 3
Metraż od 65 do 79
Cena m2 od 10800 zł do 11200 zł
garaż tak
tarasy tak
klimatyzacja tak

Oferty z inwestycji

Opis Nieruchomości

Kamienica to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta – na granicy Kazimierza i Grzegórzek, przy kameralnej oraz cichej ulicy. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel.

Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Korzystna lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a jednocześnie umożliwia sprawny dojazd samochodem.

Kamienica łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na podstawie projektów uznanych architektów z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację frontową wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła. Obszerne balkony od strony przestronnego dziedzińca, w parterze poszerzone o prywatne, kameralne zielone tarasy, zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku.  Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych i urządzony z niezwykłą dbałością o każdy detal. Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.

W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach (od 32 m2 do 79 m2). Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów.


Inwestycja została zakończona, posiada zgodę na użytkowanie.

Opiekun oferty

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl

Wyślij zainteresowanie ofertą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Lokalizacja nieruchomości

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem