Usługi

Czas naszych klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego oferujemy kompleksowe zarządzanie najmem. Powierzając nam swoje mieszkanie, możesz być pewien, że profesjonalnie zajmiemy się wynajmem Twojej nieruchomości. Zarządzanie najmem obejmuje kilka etapów procesu wynajmu nieruchomości, począwszy od dokumentacji fotograficznej oraz przygotowania oferty po całościowe administrowanie najmem. Dzięki powierzeniu nam swojej nieruchomości, możesz być pewien, że wszystkie formalności i rachunki będą na bieżąco regulowane. Wszystko po to, by zachować Twoje poczucie komfortu i zabezpieczyć Twoje interesy.
Zatrudnienie nowego pracownika zagranicznego lub kilkumiesięczna delegacja do Polski pociąga za sobą szereg obowiązków ze strony pracodawcy, w tym pomoc przy znalezieniu mieszkania w nowym miejscu pracy. Dzięki naszym usługom, procedura relokacji przebiegnie sprawnie, a pracownik sam wybierze dogodne dla siebie lokum. Firmom korporacyjnym oferujemy kompleksowe usługi przy wynajmie mieszkań dla pracowników - począwszy od etapu poszukiwania mieszkania, poprzez pomoc przy formalnościach meldunkowych po odebranie pracownika z lotniska i transport do wybranego wcześniej mieszkania. Oferty, które przedstawimy ułatwią ostateczny wybór, a dzięki dokładnemu opisowi, zdjęciom oraz opcji wirtualnej wizyty, gwarantujemy że po przybyciu na miejsce nic nie zaskoczy nowego pracownika.
Chcą wybrać najlepszy bank i jego ofertę kredytów - możesz zdać się na naszych specjalistów. Pomożemy w wyborze odpowiedniej do Twoich możliwości i oczekiwań oferty oraz doradzimy w zakresie formalności. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące możliwości kredytowania oraz wyjaśnią zagadnienia związane z oprocentowaniem, marżą oraz opłacalnymi okresami kredytowania. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w zakresie doradztwa kredytowego, dzięki czemu unikniesz niepewnych sytuacji.
Naszym klientom proponujemy usługi z zakresu Home Staging. Dzięki projektantom wnętrz i architektom, z którymi współpracujemy, możesz być pewien, że zaaranżowana przez nas nieruchomość zrobi dobre wrażenie na potencjalnym kupującym. Usługa home staging pomaga sprzedać nieruchomość szybciej i drożej niż przy samodzielnym wykończeniu. Dzięki doświadczeniu na rynku nieruchomości wiemy że dobrze zaprojektowane mieszkania cieszą się dużo większą popularnością i szansa ich sprzedania jest dużo większa niż w przypadku nieodremontowanych lokali. Zapraszamy do współpracy z zakresu home staging - nasza wiedza oraz profesjonaliści, z którymi współpracujemy gwarantują zadowolenie po obu stronach - zarówno sprzedającego jak i kupującego.
Remont lokalu oraz jego wykończenie zajmuje standardowo zdecydowanie więcej czasu niż początkowo jest to planowane. By zaoszczędzić Twój czas, proponujemy kompleksowe rozwiązania remontowo-wykończeniowe, prowadzone przez fachowców. Już na etapie planowania współpracujemy ze sprawdzonymi architektami oraz rzetelnymi specjalistami od remontów i wykończeń. Usługi, które proponujemy naszym klientom są poparte wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości - w naszych propozycjach kierujemy się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, wytrzymałymi materiałami, modną estetyką. Podążamy za trendami, a lokal zawsze dopasowujemy do jego przeznaczenia, profilu firmy klienta oraz stawianych wymagań.
Niezależnie od przeznaczenia lokalu czy to na mieszkanie prywatne czy na siedzibę firmy, dbamy o jego wnętrze. Wiemy jak istotny dla komfortu jest odpowiedni wystrój, dobrze dobrane materiały, adekwatna kolorystyka. Zostawiając nam przestrzeń do zaprojektowania, możesz być pewien, że urządzimy ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Współpracujemy ze sprawdzonymi architektami i ze specjalistami od wystroju. Każdy metr kwadratowy to dla nas źródło potencjału, który chcemy wykorzystać, by przestrzeń, którą dla Ciebie urządzimy była przyjemna, komfortowa i funkcjonalna.

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem