Investement Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki
od 10 800 do 11 200 zł/m2 od 711 720 do 885 472 zł

Investement Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki

Price od 711 720 zł
do 885 472 zł
price square od 10 800 zł
do 11 200 zł
area od 65 m2
do 79 m2

Details offer

Location Lesser Poland,Kraków,Grzegórzki
Floor od 0 do 4
Price od 711720 zł do 885472 zł
Rooms od 3 do 3
Space od 65 do 79
Price m2 od 10800 zł do 11200 zł
parking space yes
terraces yes
air conditioning yes

Investment offers

Property Description

Kamienica to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta – na granicy Kazimierza i Grzegórzek, przy kameralnej oraz cichej ulicy. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel.

Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Korzystna lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a jednocześnie umożliwia sprawny dojazd samochodem.

Kamienica łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na podstawie projektów uznanych architektów z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację frontową wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła. Obszerne balkony od strony przestronnego dziedzińca, w parterze poszerzone o prywatne, kameralne zielone tarasy, zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku.  Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych i urządzony z niezwykłą dbałością o każdy detal. Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.

W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach (od 32 m2 do 79 m2). Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów.


Inwestycja została zakończona, posiada zgodę na użytkowanie.

Agent oferty

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl

Send interest offer

Please fill in this field
Please fill in this field
Proszę zaznaczyć to pole

Lokalizacja nieruchomości

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept