Oferty Specjalne

mieszkanie na wynajem - Kraków, Al. 29 Listopada
symbol oferty KNP-MW-75410
Mieszkanie na wynajem Kraków, Kraków , Al. 29 Listopada
4 pokoje 120 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, pl. Na Groblach
symbol oferty KNP-MS-78203
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, pl. Na Groblach
4 pokoje 82 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-78604
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj
4 pokoje 92 m2
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów
symbol oferty KNP-DS-79386
Dom na sprzedaż Wielka Wieś, Giebułtów
4 pokoje 190 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bobrzyńskiego
symbol oferty KNP-MS-79689
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bobrzyńskiego
2 pokoje 73 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Kurdwanów
symbol oferty KNP-MS-79770
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Kurdwanów, Kurdwanów
3 pokoje 76 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Agnieszka Kapusta Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 600 992
Borys Tovmasian Premium Estates borys@premium-estates.pl +48 575 700 799
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Konrad Hrabia Premium Estates konrad@premium-estates.pl +48 570 400 883
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Natalia Bruzdewicz Premium Estates natalia@premium-estates.pl +48 570 400 928
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem