Oferty Specjalne

mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Poznańska
symbol oferty KNP-MW-71204
Mieszkanie na wynajem Kraków, Krowodrza, Łobzów, Poznańska
2 pokoje 59 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Biały, Dzielna
symbol oferty KNP-MW-73372
Mieszkanie na wynajem Kraków, Prądnik Biały , Dzielna
3 pokoje 72 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Zwierzyniec, Salwator, Królowej Jadwigi
symbol oferty KNP-MS-73551
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, Salwator, Królowej Jadwigi
1 pokój 52 m2
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-LW-75226
Lokal na wynajem Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto
  210 m2
dom na wynajem - Kraków, Dębniki, Zakrzówek
symbol oferty KNP-DW-77026
Dom na wynajem Kraków, Dębniki, Zakrzówek
6 pokoi 220 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Karmelicka
symbol oferty KNP-MW-78206
Mieszkanie na wynajem Kraków, Stare Miasto , Karmelicka
1 pokój 45 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Agnieszka Żuraniewska Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 600 992
Borys Tovmasian Premium Estates borys@premium-estates.pl +48 575 700 799
Bartłomiej Kowal Premium Estates bartlomiej@premium-estates.pl +48 570 600 848
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Konrad Hrabia Premium Estates konrad@premium-estates.pl +48 570 400 883
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Natalia Bruzdewicz Premium Estates natalia@premium-estates.pl +48 570 400 928
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem