Oferty Specjalne

mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Stanisława Przybyszewskiego
symbol oferty KNP-MS-85529
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bronowice , Stanisława Przybyszewskiego
2 pokoje 49 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-85830
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj
2 pokoje 51 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki
symbol oferty KNP-MS-85831
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki
3 pokoje 45 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Osiedle Wieczysta, Śliczna
symbol oferty KNP-MS-87272
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, Osiedle Wieczysta, Śliczna
4 pokoje 86 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-87545
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj
3 pokoje 66 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Starego Dębu
symbol oferty KNP-MS-88242
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bronowice , Starego Dębu
2 pokoje 66 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 505 694 664
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Izabela Machniak Premium Estates i.machniak@premium-estates.pl +48 577 499 144
Sławomir Machno Premium Estates slawek@premium-estates.pl +48 570 609 405
Hubert Osika Premium Estates hubert@premium-estates.pl +48 575 600 490
Maciej Leputa Premium Estates maciej@premium-estates.pl +48 575 700 799

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem