Oferty Specjalne

mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
symbol oferty KNP-MS-84261
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
3 pokoje 63 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Westerplatte, Zyblikiewicza, Librowszczyzna
symbol oferty KNP-MS-84989
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto , Westerplatte, Zyblikiewicza, Librowszczyzna
8 pokoi 255 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki, Bajeczna
symbol oferty KNP-MS-85857
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Grzegórzki , Bajeczna
3 pokoje 50 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze, Andrzeja Potebni
symbol oferty KNP-MS-85929
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Stare Podgórze, Andrzeja Potebni
5 pokoi 170 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza
symbol oferty KNP-MS-86183
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Krowodrza
1 pokój 26 m2
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
symbol oferty KNP-DS-86651
Dom na sprzedaż Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
6 pokoi 230 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 505 694 664
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Izabela Machniak Premium Estates i.machniak@premium-estates.pl +48 577 499 144
Natalia Majewska Premium Estates n.majewska@premium-estates.pl +48 570 608 403
Sławomir Machno Premium Estates slawek@premium-estates.pl +48 570 609 405

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem