Oferty Specjalne

mieszkanie na wynajem - Kraków, Czyżyny
symbol oferty KNP-MW-73271
Mieszkanie na wynajem Kraków, Czyżyny
3 pokoje 95 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieżanów-Prokocim
symbol oferty KNP-MS-80315
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim
3 pokoje 52 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Zwierzyniec, Salwator
symbol oferty KNP-MS-80401
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, Salwator
2 pokoje 100 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MW-81887
Mieszkanie na wynajem Kraków, Dębniki, Ruczaj
4 pokoje 67 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-MS-81893
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto
2 pokoje 42 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Grzegórzki
symbol oferty KNP-MW-82239
Mieszkanie na wynajem Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki
2 pokoje 52 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Tomasz Cisowski Premium Estates tomasz@premium-estates.pl +48 575 700 799
Agnieszka Sowa Premium Estates a.sowa@premium-estates.pl +48 570 400 883
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Paweł Pokrywka Premium Estates p.pokrywka@premium-estates.pl +48 570 600 848
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Grzegorz Piela Premium Estates grzegorz@premium-estates.pl +48 577 499 144
Wiktoria Sokołowska Premium Estates wiktoria@premium-estates.pl +48 570 600 992

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem