Oferty Specjalne

mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Grzegórzecka
symbol oferty KNP-MW-74523
Mieszkanie na wynajem Kraków, Stare Miasto , Grzegórzecka
2 pokoje 43 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
symbol oferty KNP-MS-80487
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
2 pokoje 44 m2
lokal na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
symbol oferty KNP-LS-82538
Lokal na sprzedaż Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
3 pokoje 74 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki, Osiedle Oficerskie
symbol oferty KNP-MS-82696
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, Osiedle Oficerskie
3 pokoje 65 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Krowoderska
symbol oferty KNP-MS-82736
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto , Krowoderska
1 pokój 21 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Śródmieście
symbol oferty KNP-MS-82750
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Śródmieście
4 pokoje 100 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Tomasz Cisowski Premium Estates tomasz@premium-estates.pl +48 575 700 799
Agnieszka Sowa Premium Estates a.sowa@premium-estates.pl +48 570 400 883
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Paweł Pokrywka Premium Estates p.pokrywka@premium-estates.pl +48 570 600 848
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Wiktoria Sokołowska Premium Estates wiktoria@premium-estates.pl +48 570 600 992

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem