Lokal na wynajem Kraków Krowodrza Pod Fortem

Lokal taki jak sobie wymarzysz! 187m2 | Pod Fortem Kraków, Krowodrza, Pod Fortem

Cena 9 350 zł
cena za m2 50 zł
powierzchnia 187 m2
Liczba pokoi 2 pokoje
Piętro 1
Symbol oferty KNP-LW-91475

Rzuty nieruchomości

Wirtualny spacer

Szczegóły oferty

Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 9350
Standard
Opłaty w czynszu administracja, gaz, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu idealny
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Rok budowy 2017
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy, handlowo-usługowy, magazynowy, usługowy
Czynsz najmu netto /m2 50 PLN
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie C.O. GAZOWE
Alarm tak
Tarasy taras duży
Usytuowanie dwustronne
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu spokojna ulica
Wejście od ulicy
Podłogi gres

Opis Nieruchomości

PREMIUM ESTATES ma przyjemność zaprezentować nowoczesny lokal biurowo-usługowy na wynajem. Zapraszam!


Na wynajem oferujemy nowy, przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 187 m², z możliwością wynajmu mniejszych modułów: 135 m², 52 m² lub innego metrażu – według indywidualnych potrzeb.



LOKALIZACJA:
Położony jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja szybkiej kolejki aglomeracyjnej „Łobzów SKA”, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do każdego rejonu miasta. Świetne połączenie z Business Park Zabierzów czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną dla firm współpracujących z tym centrum biznesowym. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty handlowo-usługowe, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie pracowników i klientów. W niedalekiej odległości zlokalizowane są także tereny zielone i rekreacyjne, takie jak Park Krowoderski czy Park Wyspiańskiego, co sprzyja zachowaniu równowagi między pracą a wypoczynkiem.


NIERUCHOMOŚĆ:
Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Ogrzewanie gazowe (kotłownia w piwnicy budynku). Istnieje możliwość elastycznej aranżacji wnętrza – układ pomieszczeń może zostać zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy. To idealne miejsce dla firm z różnych branż, które szukają komfortowej, funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do prowadzenia działalności. Możliwość zapewnienia kilku miejsc parkingowych.


FINANSE:
Czynsz najmu: 9350 PLN netto
Czynsz administracyjny: ~900 PLN
Kaucja zwrotna: 9350 PLN
Jednorazowa prowizja dla biura


KONTAKT:
Doradca ds. nieruchomości
Norbert Kopeć
570-600-992
Whatsapp: +48570600992
norbert@premium-estates.pl
PREMIUM ESTATES

Opiekun oferty

Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992

Wyślij zainteresowanie ofertą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Rata kredytu


Lokalizacja nieruchomości

Podobne oferty

lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały, Pod Fortem
symbol oferty KNP-LW-91476
Lokal na wynajem Kraków, Prądnik Biały , Pod Fortem
2 pokoje 135 m2

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem