Działka na sprzedaż
Kraków
Dębniki
Działka budowlana 5,3 ar, ul. Unruga, Skotniki
Kraków, Dębniki
Symbol oferty
KNP-GS-89474
Wirtualny
spacer
Szczegóły
oferty
Przeznaczenie działki
budowlana
Zagosp. działki
częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokąt
Ogrodzenie działki
ogrodzona
Gaz
w ulicy
Woda
w ulicy
Dojazd
asfaltowa/kostka
Otoczenie
działki zabudowane
Położenie
obrzeża miasta
Kanalizacja
szambo
Opis
Nieruchomości
Na sprzedaż działka w dzielnicy Skotniki.
LOKALIZACJA
Działka znajduje się na ul. Unruga. W pobliżu znajduje się Krakowski Park Technologiczny i kampusy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pętla komunikacyjna (tramwaje i autobusy) w odległości 20 minut pieszo tworzy bezpośrednie połączenie z centrum w niecałe 20 minut. Łatwy dojazd do krakowskiej obwodnicy. W pobliżu Szkoła Podstawowa nr 66 raz Przedszkole Samorządowe nr 23 a także infrastruktura w postaci sklepów, poczty itp
DZIAŁKA
Działka o kształcie trapezu ma 5,3 ar i znajduje się w drugiej linii zabudowy od ul. Unruga. Dojazd od drogi głównej wydzieloną drogą (udział w drodze). Konieczne przyłączenie mediów. Na działce znajduje się stary budynek gospodarczy - do zaadaptowania bądź wyburzenia. MPZP w trakcie uchwalania - zgodnie ze studium tereny będą przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Front ok. 17,19m z dokładnością do 0,5m. Reszta wymiarów na zdjęciach.
Orientacyjne wymiary budynku gospodarczego: ok. 11m x 9 m x 10,3m x 8,5 m po obrysie, ok 93 m2.
CENA:
370 000 zł do rozsądnej negocjacji
Kontakt:
Paweł Hajduczenia
570 400 309
pawel@premium-estates.pl
Opiekun
oferty
Wyślij
zainteresowanie ofertą
Lokalizacja
nieruchomości
Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
rozumiem